Wiadomości

Chcą uniemożliwić Konfederacji emisję spotów wyborczych w TVP?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Centrum wyborcze w TVP i Polskim Radiu nie działają. Tomasz Cynkier z Konfederacji alarmuje, że możliwość złożenia wniosku o czas antenowy w mediach rządowych kończy się jutro. Czy władza w tak bezczelny sposób chce pozbawić prawicę możliwości pokazania się całej Polsce?

– Od poniedziałku komitety mogą wnioskować o przyznanie im bezpłatnego czasu antenowego w TVP i radiu. W imieniu KW @KONFEDERACJA_ złożyłem wnioski w maz. oddziałach TVP i radia, zaś gdy przyszedłem do siedzib @TVP i @polskieradiopl dowiedziałem się, że w tych instytucjach centra wyborcze nie działają! – napisał na Twitterze Tomasz Cynkier.

– W poprzednich kampaniach centra wyborcze (ogólnopolskie i regionalne) działały równolegle. Co ciekawe na stronie intenretowej @polskieradiopl poświęconej wyborom są zamieszczone dok., z których wynika, że wnioski o czas antenowy należy złożyć między 16-20 września – dodał Cynkier.

– Mamy środę, 18 września, a centrum wyborcze jeszcze nie działa! Na stronie internetowej @TVP nie ma żadnych informacji dla komitetów wyborczych. To jest skandal – zauważył Cynkier.

/nczas.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!