Wiadomości

Celebrytka wypisała 8-letnią córkę z polskiej szkoły i przeniosła do szkoły europejskiej

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Edyta Pazura, żona Cezarego Pazury, jak na celebrytkę przystało, nie jest specjalnie błyskotliwa, za to bardzo chce za taką uchodzić. W poczuciu pychy raz za razem okazuje pogardę wobec wszystkiego co polskie. Gardzi też polskim systemem edukacji. W ubiegłym roku zapowiadała, że zabierze swoje dzieci ze szkoły i przydzieli im nauczanie w domu. Wszystko po to, by mogły rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Kilka miesięcy temu nazwała polski system edukacji “pomieszaniem z poplątaniem, za które najwyższą cenę płacą dzieciaki”.

W niedzielę Pazura odpowiedziała na jedno z pytań internautów, mówiąc, że jej najstarsza córka Amelia uczęszcza aktualnie do ósmej klasy. Chwilę później jeden z fanów zaczął żalić się celebrytce na ogrom materiału i obowiązków w szkole. Wtedy Pazura wyznała, że jej 13-letnia córka nie ma już tego problemu, ponieważ polski system nauczania jej nie dotyczy.

– Moja córka też w ósmej klasie i już nie wyrabia z nauką. Jak jest u Was? – takie pytanie zadał jej internauta.

Wówczas żona Pazury wyjaśniła, że przeniosła córkę do szkoły europejskiej. Wypowiedziała się również negatywnie o polskim systemie edukacji, podsumowując, że brakuje w nim miejsca dla dzieci, które są uzdolnione artystycznie. A tak jest w przypadku jej córki.

– Ja podziękowałam za polski system nauczania i przeniosłam Amelię do szkoły europejskiej. Amelia chce się rozwijać artystycznie, a polski system nie przewiduje miejsca dla takich dzieci – tłumaczyła Pazura.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!