Wiadomości

Były podwładny marszałka Tomasza Grodzkiego zatrzymany. Chodzi o podejrzenie przyjmowania łapówek

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje Radio Szecin, funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali w domu szczecińskiego chirurga – Krzysztofa K.

Nieoficjalnie ustalono, że chodzi sprawę łapówek przyjmowanych w szpitalu Szczecin Zdunowo w okresie, w którym placówką zarządzał obecny marszałek Senatu, Tomasz Grodzki.

W tej chwili lekarz przesłuchiwany jest w Prokuraturze Regionalnej w Szczecinie. Prokurator Anna Gawłowska-Rynkiewicz, rzecznik Prokuratury Regionalnej potwierdziła Radiu Szczecin jedynie, że zatrzymany został lekarz i trwają z nim czynności. Oficjalny komunikat w tej sprawie prokuratura wyda w czwartek.

Przypomnijmy, że właśnie prokuratura Regionalna w Szczecinie prowadzi głośne śledztwo w sprawie korupcji marszałka Tomasza Grodzkiego. Śledczy chcą postawić cztery zarzuty przyjmowania korzyści majątkowych w okresie, kiedy Grodzki był dyrektorem szpitala w Zdunowie.

“Jeśli się nie mylę to już trzeci ordynator z tego szpitala. Wygląda to na łapówkarski gang w otoczeniu cieciej osoby, która sama chowa się za immunitetem przed zarzutami korupcyjnymi” – skomentował tę informację red. Cezary Gmyz.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!