Wiadomości

Były mąż byłej redaktor Kanału Pierwszego Rosyjskiej TV, która pokazała się na żywo z antywojennym plakatem, pozwał ją do sądu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Były mąż Mariny Owsiannikowej, która pokazała się z antywojennym plakatem w programie na żywo Kanału Pierwszego, pozwał ją do sądu. Mężczyzna pracuje dla rosyjskiego kanału telewizyjnego Russia Today.

19 kwietnia moskiewski sąd otrzymał pozew w sprawie „sporów związanych z wychowaniem dzieci”. Owsiannikowa powiedziała, że ​​dowiedziała się o tym od swoich prawników. Wstępne posiedzenie sądu ma się odbyć jutro, tj. 16 maja. Para jest rozwiedziona od trzech i pół roku. Marina dodała, że ​​jej były mąż nie odpowiada na pytania dotyczące procesu. Ona sama uważa, że ​​„to machinacje Margarity Simonian”, ponieważ jej były mąż pracuje dla Russia Today, którą ona kieruje.

„Wydaje mi się, że jest on całkiem przyzwoitą osobą i myślę, że nie chciałby niepotrzebnie stresować naszych dzieci. Nie sądzę, że to jego inicjatywa. Prawdopodobnie miał wybór: albo cię zwolnimy, albo działasz z nami” – powiedziała Owsiannikowa.

Przypomnijmy, Marina Owsiannikowa wyszła w nadawanym na żywo programie «Время» z plakatem „Powstrzymajcie wojnę, nie wierzcie w propagandę, tutaj was okłamują”. Jak poinformowano, została natychmiast zabrana na posterunek policji. Po tak hucznym rozstaniu się z Kanałem Pierwszym znalazła pracę w niemieckim Die Welt.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!