Wiadomości

Była żona premiera Marcinkiewicza: Dostałam sądowny zakaz wypowiadania się na temat prywatnego życia mojego byłego małżonka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Muszę ważyć słowa. Dostałam sądowny zakaz wypowiadania się na temat prywatnego życia mojego byłego małżonka – powiedziała w programie „Skandaliści” w Polsat News Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz, była żona Kazimierza Marcinkiewicza.

„Nie widzę powodu, żeby osobiste problemy rozważać publicznie. Nie wpisywałem się do żadnego serialu ani big brothera” – napisał były premier Kazimierz Marcinkiewicz w odpowiedzi na prośbę o skomentowanie obecnej sytuacji dotyczącej jego żony i jego samego.

W programie pokazano film, w którym były premier mówi do niej: „idź do pracy, zajmij się czymkolwiek”.

– Nagrałam to ze strachu o siebie. To nagranie jest dość agresywne. Chciałam, żeby ta osoba, wiedząc, że jest nagrywana, przestała wypowiadać te słowa – powiedziała Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz.

Dodała, że nie zarobiła na tym nagraniu.

– Filmik był przekazany do sprawy rozwodowej, miał pokazywac zachowanie byłego małżonka, był przekazany pełnomocnikowi i sądowi. Wiadomo, że media mają swoje “wtyki”, a pan Marcinkiewicz bądź nasz związek jest tematem chwytliwym – powiedziała Olchowicz-Marcinkiewicz.

/Polsat News/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!