Wiadomości

Burmistrz Jersey wspiera LGBT i udziela się w akcjach organizowanych przez Sorosa

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Na blogu „Tędy i owędy” na portalu Salon24 można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat burmistrza Jersey City, Stevena Fulopa który ewidentnie pała nienawiścią do Polaków. Człowiek ten postanowił doprowadzić do usunięcia słynnego Pomnika Katyńskiego, a nadto w niewybredny sposób zwyzywał marszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego, o czym obszernie informowaliśmy na naszych łamach.

„Steven Fulop, (Fülöp), rocznik 1977, pochodzi z rodziny węgierskich Żydów z Siedmiogrodu. Pobierał nauki w ortodoksyjnych szkołach żydowskich, w tym do Jesziwy Pesacha Raymona. Ukończył New York University Stern School of Business, studiował także w Columbia University School of International and Public Affairs” – można przeczytać na blogu „Tędy i owędy”.

Ale to nie wszystko. Okazuje się nadto, że burmistrz Fulop wspiera organizacje LGBT i angażuje się w różne przedsięwzięcia żydowskiego multimiliardera George’a Sorosa.

„Burmistrzem JC jest od 2013 roku, oprócz polityki (bezskutecznie startował w wyborach do Kongresu) walczy o prawa LGBT i udziela się w przeróżnych inicjatywach George Sorosa” – zauważa autor bloga „Tędy i owędy”.
To zdaje się wiele tłumaczyć…

/Salon24/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!