Wiadomości

Burger King promuje homoseksualizm, wyznając miłość do… McDonald’s

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Nachalna promocja ideologii LGBT atakuje nas na każdym kroku, a jej wyznawcy i ludzie płynący z prądem koniunkturaliści, chcący się im przypodobać, dawno już w tym dziele przebili nazistów i komunistów.

Kilka dni temu na ulicach miast w całej Finlandii Burger King wywiesił plakaty, na których widzimy postaci reprezentujące dwie największe marki fast food na świecie w gorącym pocałunku. Akcja zatytułowana „Miłość zwycięża wszystko” została zainicjowana przy okazji odbywającego się od 7 do 13 września Helsińskiego Tygodnia Dumy – donosi portal noizz.pl.

„Burger King zawsze opowiadał się za równością, miłością i prawem każdego do bycia takim, jaki jest”, tłumaczy Kaisa Kasila, menedżer marki Burger King Finland. „Wiemy, że McDonald’s również opowiada się za podobnymi wartościami, a nasza najnowsza kampania jest wyrazem szacunku do postawy, jaką reprezentują nasi najwięksi konkurenci”.

„Tym plakatem chcieliśmy pokazać, że nie ma czegoś takiego jak lepsza lub gorsza miłość. Mimo wszystkich sporów i tego, że jesteśmy dla siebie konkurencją, pokazujemy, że koniec końców najważniejszy jest wzajemny szacunek i miłość”, dodaje Kasila.

/noizz.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!