Europa Wiadomości

Brytyjska ekonomistka postanowiła się rozebrać w sprzeciwie wobec Brexitu…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Skandaliczne zachowanie wykładowcy uniwersytetu Cambridge! Victoria Bateman, „feministyczna ekonomistka” postanowiła zaprotestować przeciwko Brexitowi publikując zdjęcia i film na Twitterze, na którym jest całkowicie naga! Materiały wiszą w serwisie od tygodnia i widać administracja nie dostrzegła na nich niczego niewłaściwego…

Victoria N. Bateman jest brytyjską „feministyczną ekonomistką” i wykładowcą makroekonomii. Prowadzi też zajęcia w Gonville and Caius College w Cambridge. W przeszłości zasłynęła m.in. postulowania „prawa” kobiety do zarabiania prostytucją.

Tym razem „postępowa” wykładowczyni postanowiła zaprotestować przeciwko Brexitowi. Jej zdaniem, narusza on wolność Brytyjczyków. Przekonuje też, że „Brexit zostawi Brytanię nagą”, w związku z tym opublikowała ona na portalu społecznościowym swoje zdjęcia oraz nagranie, na którym jest całkowicie naga. Bez żadnej cenzury.

Jak widzimy, zdjęcia zrobiono na terenie uczelni. Mimo tego Bateman wciąż tam pracuje. Ciekawym jest też fakt, że serwis, który już blokował materiały pod pozorem „drastycznych scen” i w jeszcze większej ilości przypadków ogranicza widoczność, nie dostrzegł niczego złego w materiałach „feministycznej ekonomistki”.

Czy na sali jest lekarz?

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!