Wiadomości

Bronisław Komorowski zbuduje nową formację polityczną?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Czyżby Bronisław Komorowski chciał powrócić na polityczną scenę? – zastanawia się portal wpolityce.pl. 2 maja, w Dniu Flagi RP, oraz w związku z przypadającą w tym roku 230. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja, były prezydent planuje złoży wieniec przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie. Towarzyszyć mu będzie szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz wraz z politykami stronnictwa oraz konserwatyści z Koalicji Obywatelskiej.

Jak informuje „Super Express”, Komorowski w towarzystwie polityków opozycji przejdzie spod Zachęty – Placu Stanisława Małachowskiego pod Grób Nieznanego Żołnierza, aby złożyć tam kwiaty.

Osoba zaangażowana w rozmowy nad nową polityczną inicjatywą Komorowskiego stwierdziła w rozmowie z tabloidem, że są to działania, które „uruchamiają rozmowy podobnie myślących ludzi z centrum i centro-prawicy po stronie opozycyjnej”.

Co ciekawe, do wspólnego złożenia wieńców nie zaproszono Szymona Hołowni. Jak dodaje „SE”, lider Polski 2050 nie jest przewidziany w rozmowach dotyczących nowej politycznej inicjatywy.

/wpolityce.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!