Wiadomości

Brak elementarnej wiedzy? Klaudia Jachira daje nam za przykład… Adolfa Hitlera

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Klaudia Jachira zdążyła nas przyzwyczaić, że jej działalność publiczna zazwyczaj nie jest poważna. Po serii absurdalnych zachowań i wpisów w mediach społecznościowych, tym razem posłanka KO przekroczyła wszelkie granice – czytamy na portalu wPolityce.pl.

W Bielsku-Białej nieznani sprawcy zdewastowali nagrobki na cmentarzu żydowskim. Z tej okazji Klaudia Jachira postanowiła pochwalić się swoimi brakami w wiedzy historycznej. Otóż napisała ona:

Nawet Hitler nie niszczył cmentarzy

Na razie jeszcze tego wpisu nie skasowała:

Absurdalny wpis Jachiry nie uciekł uwadze internautów.

Lepiej się nie kompromitować i przed zamieszczeniem takiego wpisu wziąć korepetycje z historii lub przynajmniej dobrze poszperać w internecie.

Cmentarz na Wieniawie – przerobiony na boisko dla SS (obecnie jest tam stadion Lublinianki). Tzw. nowy kirkut prawie w całości zniszczony. Stary kirkut ocalał, poza częścią macew; na części ocalałych widać ślady po kulach. Z macew w Głusku robiono krawężniki. A to tylko Lublin.

A może chodzi jej o to, że nie ma dowodów, że Hitler wiedział o niszczeniu cmentarzy

Obrzydliwa jest ta kobieta.

Oto, jak ów wybielany Hitler szanował groby żydowskie. Jachira powinna przeprosić i zacząć się uczyć. Czy ktoś z @Platforma_org w ogóle kontroluje, co ona wyrabia? Naprawdę Hitler popełniał przestępstwa w każdym obszarze.

Ale nic głupszego od Kasi Markusz to nie napiszesz. Klaudia Jachira: challenge accepted

Niszczył, niszczył. Drogi budował z pokruszonych macew. Proszę się wpierw dokształcić bo wychodzi Pani na apologetkę Hitlera.

Niszczył masowo żydowskie cmentarze. Macewy były używane jako budulec. Trochę kompromitujący wpis pani poseł

/wpolityce.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!