Wiadomości

Bosak: Chcę kraju ludzi nie odrzucających swoich korzeni i swojej wiary

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Podczas dzisiejszego wiecu w Parku im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego w Warszawie kandydat Konfederacji na prezydenta Krzysztof Bosak stwierdził, że „Polska to piękny kraj, spokojny, w którym żyjemy harmonijnie, a największym problem ekologicznym jest problem suszy”.

– Chce kraju ludzi żyjących w spokoju, zgodzie, złączonych polską kulturą i wspólnymi wartościami, mających różne wyznania i przekonania, ale nie rozwiązujących swoich sporów w taki sposób, jak w państwach zachodnich – przez obalanie pomników historycznych – mówił Bosak.

– Chcę kraju ludzi nie odrzucających swoich korzeni i swojej wiary, nie upokarzających swoich autorytetów. Taka jest większość Polaków, która chce normalności i zdrowego rozsądku – dodał Krzysztof Bosa, zaznaczając, że według niego, „większość Polaków chce ewolucyjnego rozwijania polskiej tradycji, a nie odrzucania jej w imię źle pojętej nowoczesności”.

– Chcę także państwa suwerennego, gdzie nie przesuwa się kolejnych kompetencji do Brukseli — podkreślił.

– Nie ma to naszej zgody — oświadczył.

Bosak zaapelował do swoich zwolenników o dotarcie do niezdecydowanych wyborców, i przekonywanie ich, że jego program „dotyczy zwykłych spraw Polaków”.

– Idźmy dalej, idźmy razem. Najpierw pierwsza tura, potem druga, wybory parlamentarne za trzy lata, nowy kilkudziesięcioosobowy, albo ponad stuosobowy klub złożony z wolnościowców, tradycjonalistów, narodowców, przełamanie szklanych sufitów, barier poprawności politycznej i prawdziwe zwycięstwo — deklarował.

/wk/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!