Wiadomości

Biedroń publikuje pomysły na Polskę: „Piękne randkujące Słowianki napędzą polską turystykę i gastronomię”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Robert Biedroń na oficjalnym profilu na Facebooku opublikował list od jednego ze swoich zwolenników. W liście „pan Robert z Warszawy” przedstawił swoją propozycję programową dla Wiosny.

„To mnie pan szuka. Beze mnie nie wygra pan wyborów na jesieni” – pisze pan Robert.

Wobec niepełnosprawnych pomysłodawca nowego projektu zakłada zmiany ws. renty przyznawanej z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz zasiłku z Ośrodków Pomocy Społecznej.

Pan Robert proponuje także wprowadzenie darmowych obiadów w szkole dla każdego dziecka. „Im więcej dzieci w szkole, tym cena jednostkowa niższa” – wskazuje.

Wobec bezdomnych pada krótka propozycja: „Im wystarczy obiecać ciepły posiłek każdego dnia”.

Nowy projekt dla Wiosny – przedstawiony przez pana Roberta – zakłada także zmiany w turystyce. „W Polsce w tej chwili jest tyle pięknych Słowianek, że grzech tego nie wykorzystać” – wskazuje i pisze o potrzebie „stworzenia portalu, który połączy randkę z turystyką”. „Piękne randkujące Słowianki napędzą polską turystykę i gastronomię” – dodaje.

Program zakłada także zmiany w konstytucji. „Konstytucja do poprawki. Zabezpieczenie na wypadek takiej sytuacji, jaką mieliśmy z PiS-em ws. sądów” – czytamy.

Następnie wskazano na potrzebę zalegalizowania prostytucji. „Umowa o pracę, agencje towarzyskie stają się agencjami policyjnymi. Temat godny zastanowienia” – przekonuje autor.

Na koniec swojego listu pan Robert zwraca się bezpośrednio do lidera Wiosny: „Ze mną pan wygra wybory na jesieni. W zamian oczekuję dobrej pracy i spłacenia moich długów. Mieszkam u rodziców, ale nie mam meldunku”. „Więcej szans nie będzie” – przestrzegł na koniec.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!