Wiadomości

Biden podpisał ustawę uznającą tzw. “małżeństwa jednopłciowe”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden podpisał ustawę potwierdzającą federalne uznanie “małżeństw” między osobnikami tej samej płci. Ustawa ma w zamierzeniu ochronić obowiązujące od 2015 uznawanie takich małżeństw przed ewentualnymi zmianami Sądu Najwyższego.

– Dziś Ameryka dokonuje kluczowego kroku w kierunku równości, w kierunku wolności, i sprawiedliwości nie tylko dla niektórych, ale dla wszystkich. W kierunku tworzenia państwa, gdzie przyzwoitość, godność i miłość jest uznawana, honorowana i chroniona — powiedział Biden przed podpisaniem ustawy w Ogrodzie Różanym przed Białym Domem.

– Małżeństwo to prosta propozycja: kogo kochasz i czy będziesz lojalny wobec tej osoby, którą kochasz? To prawo uznaje, że wszyscy powinni mieć prawo, by sami odpowiedzieć na te pytania bez ingerencji państwa — dodał Biden.

Biden ewidentnie popadł tu w sprzeczność, co zresztą jest nieodłączną cechą ideologii LGBT. Bo skoro “ingerencja państwa” nie jest tu do niczego potrzebna, to po co ustawa i po co jakiekolwiek urzędowe formalizowanie związku dwóch “kochających się” osób. W trakcie tej hucpy wystąpili wspierający ruch LGBT muzycy Sam Smith i Cyndi Lauper.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!