Wiadomości

Będzie polska edycja gejowskiego randkowego formatu „Finding Prince Charming”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Player.pl we współpracy z Jake Vision pracuje nad polską edycją gejowskiego randkowego formatu „Finding Prince Charming”. Zdjęcia do programu mają być realizowane latem w egzotycznym kraju, właśnie trwają poszukiwania uczestników – informuje portal wirtualnemedia.pl.

Zdaniem biura prasowego grupy TVN Discovery format ma “uwrażliwić, zmienić stereotypy i otworzyć nas”. Na portalu Wirtualne Media możemy przeczytać:

„Finding Prince Charming” to stworzony w 2016 roku amerykański program randkowy, który powstał dla telewizji kablowej Logo. Uczestnikami programu jest 13 mężczyzn o orientacji homoseksualnej, którzy zabiegają o względy jednego kawalera – tzw. „księcia” (bogatego i przystojnego mężczyzny poszukującego miłości). Wszyscy mieszkają razem w odciętej od świata zewnętrznego wilii, a zadaniem „księcia” jest przeprowadzanie licznych spotkań z uczestnikami – zarówno spotkań grupowych, jak i indywidualnych randek z każdym uczestnikiem

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, nie wiadomo jeszcze pod jakim tytułem program wejdzie na polski rynek. Obecnie producenci przyznają, że nie mają ani uczestników, ani “księcia”.

Program będzie kręcony latem w Meksyku.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!