Wiadomości

Magna Polonia jedzie do Syrii?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Szanowni Państwo! Przyjaciele! To chyba najbardziej wymagający projekt w historii naszego czasopisma. Od kilku miesięcy staraliśmy się o możliwość wyjazdu do Syrii naszego redaktora.

Po wielu staraniach udało się! Będziemy mieli możliwość stworzenie reportażu opartego o ekskluzywne materiały filmowe i zdjęciowe, między innymi z Damaszku i Aleppo, oraz wywiady z wysokiej rangi dygnitarzami.

Naszym celem jest niesienie prawdy, a nie jest to dla nas kłopotem ponieważ jesteśmy mediami niezależnymi. O konflikcie, który trwa w Syrii, pisze się bardzo dużo, niewiele jednak w tym prawdy i obiektywizmu. Chcemy to zmienić, pokazać prawdziwe oblicze tej wojny i tego, komu zależy na destabilizacji tego regionu.

Ponieważ jesteśmy w fazie rozwoju i finansujemy kilka projektów naraz (Czasopismo, portal, youtube, system blogów) nie mamy możliwości w chwili obecnej wygospodarowania całości środków potrzebnych na wyjazd. Dlatego zwracamy się do państwa o wsparcie tego szczytnego celu. Mamy niewiele czasu, ponieważ wyjazd odbędzie się 12 kwietnia, a my musimy wcześniej określić swoją obecność. Dlatego zbiórka potrwa tylko 10 dni, od 24.02.2017 Pomóżmy prawdzie ujrzeć światło dzienne.

Dowiedz się więcej: https://zrzutka.pl/3mdbf3

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!