Wiadomości

Badr Hari znokautowany na gali GLORY przez Arkadiusza Wrzoska

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Arkadiusz Wrzosek wrócił z dalekiej podróży na gali GLORY 78 w Rotterdamie. Polak w drugiej rundzie pojedynku z Badrem Harim trafił solidnym kopnięciem na głowę i wygrał ciężki bój.

Jak donosi portal mmarocks.pl, Gala GLORY 78 w Holandii za nami i będziemy ją świetnie wspominać. Arkadiusz Wrzosek pokonał Badra Hari’ego po ogromnych problemach. W pierwszej rundzie nasz rodak znalazł się trzykrotnie na deskach, jednak jego charakter pozwolił mu na kontynuowanie pojedynku. Wrzosek nie poddawał się i w drugiej rundzie odpalił wysokie kopnięcie, które ścięło z nóg Marokańczyka.

Reakcja komentatorów oraz publiczności po nokaucie Polaka była zaskakująca. Arkadiusz był skreślany po pierwszej rundzie, jednak zdołał odwrócić losy tego pojedynku. Dla Badra Hari’ego była to 4 porażka z rzędu. Po postawieniu warunków w starciu z Rico Verhoevenem, zawodnik przegrał przez nokaut z Benjaminem Adegbuyi. Do gali GLORY 78 przygotowywał się od dłuższego czasu i zaprezentował dobrą formę dzisiejszego wieczoru, aczkolwiek wymierzone kopnięcie Wrzoska okazało się za silne.

Dla Arkadiusza było to kolejne, cenne zwycięstwo pod szyldem GLORY. Warszawianin w ostatnim czasie święcił sukcesy w K-1 w organizacji FEN. Miejmy nadzieję, że ta wygrana przyniesie Polakowi rozgłos i otrzyma kolejną szansę na start pod banderą GLORY.

/mmarocks.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!