Wiadomości

Autobus zderzył się z osobowym audi, po czym wjechał na posesję

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W Nowym Gulczewie pod Płockiem w województwie mazowieckim autobus komunikacji miejskiej zderzył się z osobowym audi, po czym zjechał z drogi i wjechał na teren posesji. Jak informuje policja, do szpitala trafiło 9 osób, w tym kierowcy obu pojazdów. Na miejscu trwa ustalanie przyczyn wypadku.

Do zderzenia autobusu Komunikacji Miejskiej linii 130 z osobowym audi doszło w poniedziałek po południu w Nowym Gulczewie tuż za granicą administracyjną Płock. Linia 130 obsługuje tam połączenia z sąsiednią gminą Słupno.

– Obecnie trwa szczegółowe ustalanie okoliczności, w jakich doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że autobus komunikacji miejskiej zderzył się z osobowym audi. Po zderzeniu autobus zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji – przekazała rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Płocku mł. asp. Marta Lewandowska. Jak podkreśliła, „z obrażeniami ciała do szpitala przewiezionych zostało 9 osób, w tym kierowcy obu pojazdów”.

Wcześniej, straż pożarna, która na miejscu wraz z pogotowiem ratunkowym, udzielała pomocy poszkodowanym podawała, że w wypadku ucierpiało 11 osób.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!