Wiadomości

Apel do Warszawiaków, by bronili kościołów: „Agresywna lewica robi najazd na stolicę”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jutro agresywna lewica robi najazd na stolicę. Duże prawdopodobieństwo, że znów dojdzie do niszczenia kościołów i pomników. Nie można im na to pozwolić, dlatego proszę o mobilizację – zaapelował w czwartek prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz.

– Apel do Warszawiaków! Jutro agresywna lewica robi “najazd na stolicę”. Duże prawdopodobieństwo, że znów dojdzie do niszczenia kościołów i pomników. Nie można im na to pozwolić, dlatego proszę o mobilizację. 14:00 pod św. Krzyżem – napisał w czwartek późnym wieczorem Bąkiewicz na Twitterze.

Bąkiewicz zamieścił też nagranie, na którym wzywa do “walki o Chrystusa”. – Lewica ściąga do Warszawy z całej Polski. Ci, którzy są winni już przelanej krwi, są winni świętokradztw w kościołach, niszczenia mienia, oni chcą iść jutro ulicami Warszawy – mówi na nagraniu.

– Wzywam państwa, jeśli macie Boga w sercu i wiecie jak ważne są miejsca naszego kultu, żebyście przyjeżdżali do Warszawy i pomagali nam w obronie tych miejsc – apeluje szef Stowarzyszenie Marsz Niepodległości.

Zwraca się też do tych, którzy nie mogą przyjechać do Warszawy z prośbą o modlitwę i wsparcie finansowe dla Straży Narodowej. Ocenia, że policja “nie zrobiła nic, albo bardzo niewiele, by zabezpieczać miejsca kultu”.

– Jutro bardzo ważny dzień. (…) Bądźcie jutro z nami. To jest walka o naszą cywilizację, o naszą ojczyznę, a przede wszystkim walka o Chrystusa – wzywa Bąkiewicz.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!