Polska Świat Wiadomości

Amerykańscy konserwatyści są zachwyceni nadchodzącą wizytą Donalda Trumpa w Polsce

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak donosi portal w realu24.plla konserwatywnie usposobionych Amerykanów to swoista szpileczka ze strony 45. Prezydenta Stanów Zjednoczonych, wbita Angeli Merkel osobiście, a przy okazji unijnemu establishmentowi.

Trump od początku deklarował, że nie będzie traktował Angeli Merkel jako lojalnego partnera. Kilka miesięcy temu odmówił jej podania dłoni. Nie ceni jej między innymi za politykę migracyjną.

heconservativetreehouse.com podał informację o tym, że Donald Trump postanowił zatrzymać się w Polsce po drodze na szczyt G20. Czytelnicy tego amerykańskiego, popularnego portalu, dosłownie rozpływają się z dumy! “Jedzie do Polski, zanim pojedzie do Niemiec. Kocham to! Nie jestem zmęczony wygrywaniem” – brzmi jeden z ponad 300 komentarzy pod publikacją “The Conservative Tree House”.

“Polska jest jednym z kilku członków NATO, którzy właściwie spełniają swoje zobowiązania. Polska jest dumnym i silnym chrześcijańskim narodem, pełnym nacjonalistów i patriotów. I prezydent Trump słusznie dąży do uznania Polski za światowego lidera po prawej stronie historii!” – pisze portal amerykańskich konserwatystów

Co jeszcze można wyczytać wśród setek komentarzy pod rzeczoną publikacją? Amerykanie – jak informujemy wyżej – są zdumieni wzruszającym filmem o polskim marszu niepodległości, połączonym z protestem antyimigracyjnym. Ponadto dyskutują o wielkim wkładzie Polski w historię Europy i świata – tym pozytywnym rzecz jasna.

Patrioci za Oceanem nie mają wątpliwości – Polska to jeden z sojuszników, z którym chcą, aby ich prezydent rozmawiał. Cenią nas niesamowicie za walkę o chrześcijańskie korzenie Europy i przetrwanie zachodniej kultury. Ktoś w swoim komentarzu napisał: “Polskie ubrania mogą być zabrudzone (większość Polonii do niedawna pracowała w budownictwie – red.), ale ich dłonie są czyste, po wielu ciężkich dniach. Geograficznie usytuowani jako “końcówka włóczni” … Żołnierze, Partyzanci, Wiara …”.

Źródło: wrealu24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!