Wiadomości

Aktywiści LGBT zaszczują ordynatora poznańskiego szpitala?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Grupa Stonewall i wspierające już media, chętenie włączające się w tego rodzaju akcje zaszczuwania ludzi, jak onet.pl, wzięły na cel ordynatora poznańskiego szpitala, który umieścił “transpłciową osobę”, która chciała leżeć na oddziale z kobietami. Tymczasem ordynator zdecydował o przeniesieniu “transpłciowej osoby” na oddział męski, bowiem uznał, że jest to mężczyzna i nie powinien leżeć z kobietami, które wszak mogą czuć się nieswojo w jego obecności.

Do szpitala z interwencją wybrała się związana z ruchem LGBT Karolina Stachowiak. “Rozmawiałam z ordynatorem. Zaczęłam od tego, że na oddziale jest osoba transpłciowa, która strasznie boi się przenosin na oddział męski i czy mogę prosić o pomoc. Dowiedziałam się, że do przeniesienia już doszło. Ordynator podkreślał, że to jest “on”, że to jest mężczyzna” – napisała.

“Zapytałam też, co w sytuacji, gdy mężczyźni również nie będą jej chcieli na swoim oddziale — gdzie ma się wtedy podziać? Ordynator odpowiedział, że mamy w Polsce pewne prawo i musimy się go trzymać” — czytamy dalej.

Grupa Stonewall zainicjowała kampanię nienawiści, by zaszczuć tych, którzy nie poddają się totalitarnej ideologii LGBT, niszczącej fundamenty życia społecznego. Może ona liczyć na wsparcia części mediów, a także niektórych posłów, jak na przykład znanego z dziwacznych zachowań Franka Sterczewskiego.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!