Wiadomości

Aktor Jacek Borkowski chwali się, iż oszukał nawet… Pana Boga

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Występujący w serialu “Klan” aktor Jacek Borkowski, który najwyraźniej szczyci się tym, iż jest kłamcą i oszustem, pochwalił się, w jaki sposób udało mu się otrzymać unieważnienie ślubu kościelego z jedną z jego żon.

– Moja była żona bardzo starała się o rozwód kościelny. Mnie na tym nie zależało, bo jestem niewierzący. Pamiętam, że te procedury bardzo długo trwały. Dostaliśmy rozwód kościelny po siedmiu czy ośmiu latach od rozwodu w sądzie – opowiadał w rozmowie z „Faktem” sprawę stwierdzenia nieważności małżeństwa z Elżbietą Jasińską aktor Jacek Borkowski.

Aktor przywołał rozmowę telefoniczną z była już dziś żoną.

– Stwierdziłem, że może napisać co chce, a najlepiej niech napisze, że jestem gejem, to od razu dadzą nam ten rozwód. Dobrze to załatwiła, skutecznie – powiedział.

Aktor przyznał, że nigdy nie podejrzewał, że taki „rozwód” mu się przyda w przyszłości, a jednak się przydał, bo później wziął drugi ślub kościelny…

Jacek Borkowski był żonaty trzykrotnie, z czego dwa śluby były kościelne. Jego ostatnia żona Magdalena Gotowiecka zmarła w styczniu 2016 roku na białaczkę.

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!