Polska Wiadomości

AgroUnia w przeprowadzonym sondażu odnotowała wynik 0,6 %

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Nie będę mówić, że liczymy na 6 czy na 16 [procent – przyp. red.]. Liczymy na dobrą pracę z ludźmi – twierdzi lider Agrounii Michał Kołodziejczak zapytany o 0,6 proc. wynik jego partii w sondażu przeprowadzonym przez pracownię United Surveys.

Według sondażu United Surveys przeprowadzonego na zlecenie Wirtualnej Polski Agrounia może liczyć jedynie na 0,6 proc. poparcia Polaków. Liderem sondażu jest PiS z 33,1 proc. głosów. Następnie KO – 25,1 proc., Polska 2050 – 11,7 proc., W Sejmie znalazłyby się jeszcze trzy partie.

O sondaż został zapytany przez Wirtualną Polskę sam lider Agrounii Michał Kołodziejczak, który stwierdził, że „ma wątpliwości”.

– My mamy też sondaż. Mieliśmy wczoraj opublikować. Tam wyszło dużo więcej – stwierdził Kołodziejczak. Zapytany o to, na ile poparcia może liczyć w “swoim” sondażu odparł, że jest to około 6,5 proc. – Przeskakujemy więc Lewicę, przeskakujemy bardzo mocno PSL – dodał.

– Jeździmy po Polsce, w ciągu 3 tygodni jesteśmy po prawie 20 spotkaniach, gdzie na każdym było od 100 do 350 osób. To były spotkania w małych miejscowościach (…) To, co można tam usłyszeć to to, że ludzie nie chcą już jednej, drugiej czy trzeciej partii, która była. Nawet nie chcą tych nowych tworów, które gromadzą starych polityków, bo są tym wszystkim zmęczeni. Sytuacja ich dobija, oni chcą naturalności, normalności w polityce. Chcą realnych zmian i ludzi, którzy będą potrafili to zrobić – mówił lider Agrounii.

– Nie będę mówić, że liczymy na 6 czy na 16 [procent – przyp. red.]. Liczymy na dobrą pracę z ludźmi – dodał.

Słabo…

Źródło: tysol.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!