Świat Wiadomości Żydzi

Agresywny Żyd każe Palestyńczykom wynosić się z Zachodniego Brzegu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Internet obiegło nietuzinkowe nagranie. Widzimy na nim młodego Żyda, spierającego się z Palestyńczykiem. Najciekawsza jest używa w sporze argumentacja, przypominająca tą znaną z czasów hitlerowskich.

Agresywny Żyd każe Palestyńczykom wynosić się z Zachodniego Brzegu. W jednej z ulic na Zachodnim Brzegu Jordanu (należącym nominalnie do Autonomii Palestyńskiej) doszło do sporu żydowskiego osadnika z Palestyńczykiem i jego rodziną. W trakcie sprzeczki słownej, Żyd użył dość ciekawych argumentów.

-To nie jest twoje miejsce, teraz jest moje. Wszystko, co widzisz, należy teraz do Izraela. Bibi (Netanjahu -przyp. red.) jest teraz w rządzie. Więc pieprzcie się, kupo gówna – grzmiał Żyd.
Z naszych informacji wynika, że to nie jest wyjątek, ale raczej powszechne poglądy wśród nielegalnych, żydowskich osadników. Organizacje humanitarne ostrzegają przed niepokojącym wzrostem liczby brutalnych ataków ze strony syjonistycznych osadników na Zachodnim Brzegu Jordanu na Palestyńczyków. Wiele z takich ataków to odwet za masakrę i wzięcie zakładników przez Hamas 7 października.

Skala przemocy jest tak wielka, że zareagowały nawet Stany Zjednoczone. Administracja skrajnie prożydowskiego Josepha Bidena rozpoczęła proces nakładania sankcji na dziesiątki osób i członków ich rodzin, Chodzi o Żydów którzy dopuszczają się brutalnej agresji przeciwko Palestyńczykom.-Każdy obywatel Izraela, który zostanie uznany za dopuszczającego się aktów przemocy lub podważającego pokój i bezpieczeństwo na Zachodnim Brzegu, zwłaszcza wobec Palestyńczyków, otrzyma zakaz wjazdu do Stanów Zjednoczonych. Amerykański rząd nie publikuje nazwisk takich osób. Jeśli dana osoba posiada obecnie wizę wjazdową do USA, zostanie powiadomiona, że dokument ten został cofnięty. Osoby nieposiadające wiz nie zostaną o tym powiadomione, ale nie będą mogły ich uzyskać powiedział rzecznik Białego Domu Matthew Miller.

-Stany Zjednoczone podejmują działania w odpowiedzi na eskalację przemocy na Zachodnim Brzegu – dodał Miller.

Nagranie na którym Żyd atakuje Palestyńczyka znajduje się tutaj:

Poznaj (((GO)))

Poznaj Żyda! – Teodor Jeske-Choiński

 

 

Polecamy również: Jak Ukraińcy podmieniają zwykłe cargo na “humanitarkę”?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!