Wiadomości

Agresywna mieszkanka Świętochłowic pogryzła policjanta

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policjanci ze świętochłowickiej drogówki zatrzymali 33 – latkę, która ich znieważyła. Agresywna kobieta pogryzła ponadto jednego z mundurowych, aby wymusić odstąpienie przez niego od czynności służbowych. Stróże prawa szybko ją obezwładnili. Kobieta był trzeźwa, co potwierdziło badania na zawartość alkoholu w organizmie. O dalszym losie mieszkanki Świętochłowic zadecyduje sąd. Grozi jej do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach porannych. Policjanci z drogówki podczas patrolowania miasta na ulicy Łagiewnickiej zauważyli pieszą, która wysiadając na przystanku weszła za tramwaj, popełniając wykroczenie.

Kobieta na widok podjeżdżającego do niej radiowozu policji zaczęła się oddalać. Stróże prawa ruszyli za nią i już po chwili zatrzymali kobietę. To właśnie wtedy agresywna 33-latka pogryzła jednego z policjantów, w celu zmuszeni go do odstąpienia od wykonywanych czynności legitymowania. Kobieta została szybko obezwładniona. Następnie zaczęła znieważać obu policjantów, używając wobec nich słów wulgarnych.

Zatrzymana mieszkanka Świętochłowic została przewieziona do miejscowej jednostki Policji, gdzie po badaniu na zawartość alkoholu w organizmie okazała się trzeźwa. Usłyszała już zarzuty za popełnione przestępstwa, za które grozi jej do 3 lat więzienia. O dalszym losie 33-latki zadecyduje sąd.

/slaska.policja.gov.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!