Wiadomości

Afera w TVN: Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos po wpisie Anny Wendzikowskiej o mobbingu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Anna Wendzikowska w sierpniu poinformowała, że odchodzi z pracy w “Dzień dobry TVN”. Teraz opublikowała obszerny post w mediach społecznościowych, w którym oskarżyła stację o mobbing. Głos w sprawie zabrała związana ze stacją – Agnieszka Woźniak-Starak.

Anna Wendzikowska dołączyła do obsady programu „Dzień dobry TVN” w 2007 r. Jej głównym zadaniem było przeprowadzanie wywiadów z aktorami i twórcami filmowymi podczas międzynarodowych festiwali i premier kinowych. Ostatnio dziennikarka poinformowała o swoim odejściu.

“Mobbing to takie nowe słowo. Kiedyś poniżanie, gnębienie, krzyki, przekleństwa to była norma w wielu firmach. Na pewno w mediach. Podobnie teksty w stylu: nie podoba się to do widzenia, wiesz, ile osób chętnych jest na twoje miejsce? Do polskiej telewizji trafiłam cztery lata po pracy w Londynie. Znałam inne standardy. Nie miałam na to zgody. Zgłaszałam, jasne, że zgłaszałam. Na początku jest jeszcze ogromne poczucie niesprawiedliwości. Potem się cichnie…” — napisała teraz Wendzikowska na Instagramie.

“A ja Ci za tego maila już zawsze będę wdzięczna, bo udało się zmienić coś, co było beznadziejne, a wydawało się nie do ruszenia. Trzymaj się, Ania” – napisała Woźniak-Starak pod wpisem Wędzikowskiej.

Czytaj też:

Gwiazda TVN przerywa milczenie. „Byłam poniżana, gnębiona”

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!