Wiadomości

29-letni Turek ugodził śmiertelnie nożem swojego rodaka w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak już pisaliśmy, w sobotę wieczorem w położonej w centrum Wrocławia Galerii Dominikańskiej napastnik ugodził śmiertelnie nożem młodego mężczyznę. Ofiara sobotniego ataku nożownika w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu to 20-letni obywatel Turcji, a sprawca to 29-latek, również obywatel Turcji – poinformował Dariusz Rajski z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Z ustaleń policji wynika, że pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni, w trakcie której jeden z nich wyciągnął nóż i zaatakował drugiego. Chwilę późnej napastnik został zatrzymany przed galerią przez policję. Miał w ręku zakrwawiony nóż.

W niedzielę Dariusz Rajski z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu poinformował, że napastnik to 29-letni obywatel Turcji. – Ofiara zaś to 20-letni mężczyzna, również obywatel Turcji – powiedział Rajski.

Napastnik nie mówi w języku polskim, dlatego czynności z jego udziałem będą prowadzone w obecności tłumacza. Z nieoficjalnych informacji PAP wynika, że podejrzany o zabójstwo zostanie przesłuchany przez prokuraturę w poniedziałek.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!