Wiadomości

11-latek tańczący w gejowskim klubie twarzą marki Converse

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Chłopiec w środku nocy tańczył w gejowskim barze w Nowym Jorku, gdzie ludzie rzucali mu dolary jak striptizerom. Oglądając jego zdjęcia nie można mieć wątpliwości, że jest ofiarą środowiska LGBT. Teraz wykorzystuje go też znana amerykańska firma zarabiając na nim pieniądze…

11- letni Desmond Napoles jest dziecięcym drag queen. Oznacza to, że przebiera się za kobietę w pełnym makijażu i tańczy na scenie najczęściej przed homoseksualistami. W 2018 roku występował w środku nocy w gejowskim barze 3 Dollar Bill w Nowym Jorku, gdzie rzucano mu na scenę dolary

Jak widać, firmie Converse nie przeszkadza traktowanie dziecka jak striptizera.

Chłopiec został teraz częścią kampanii amerykańskiej firmy o nazwie „pride collection”. Występuje w niej z 5 innymi osobami reprezentującymi ruch LGBT, m.in. z transseksualistą i jawnym homoseksualistą. Reklamują trampki w tęczowe wzory.

„Jesteśmy zaszczyceni mogąc wystartować z kampanią Pride Collection, we współpracy z sześcioma osobami związanymi ze społecznością LGBTQ+, które pokazują potęgę wyrażania prawdziwych siebie” – można przeczytać na Twitterze firmy Converse.

Jeżeli 11-latek tańczący w klubach dla gejów to nie pedofilia, to co nią jest?

Jedno jest pewne. Wiele osób zarabia teraz na krzywdzie dziecka. A Desmond po wieloletnim przebywaniu w środowisku drag queen może mieć w przyszłości ogromne problemy psychiczne.

W zeszłych latach było kilka głośnych przypadków pedofilii wśród mężczyzn przebierających się za kobiety. W bibliotekach amerykańskich miast odbywa się akcja „Drag Queen Storytime”, gdzie tacy ludzie czytają małym dzieciom bajki. Jeden z nich siedział wcześniej w więzieniu za wykorzystanie 8-letniego chłopca.

W 2018 roku British Airways zatrudniło w kampanii reklamowej drag queen Darrena Sewella. Okazało się, że odsiadywał on wyrok za czterokrotne molestowanie chłopca, a obecnie tańczy w klubach dla homoseksualistów.

Z kolei brytyjska policja zatrzymała drag queen Roberta Clothera, który szedł właśnie z dwójką swoich dzieci w wieku 8 i 11 lat na spotkanie z drugim pedofilem…

Oglądając zdjęcia 11- letniego Desmonda (link poniżej) nie można mieć wątpliwości, że również on jest ofiarą środowisk LGBT.

Autor: Filip Nowak
stronazycia.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!