Wiadomości

Ukraiński Specnaz do rosyjskich artylerzystów: „Staliście się dla nas celem nr 1. Nie będziemy brać jeńców”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

„Pozdrawiamy was: po tym, jak pokryliście nasze spokojne miasta, naszych krewnych, dzieci, bliskich najcięższymi ostrzałami, wy, robaki, staliście się naszym celem numer jeden – czytamy na facebookowym profilu Dowództwa Sił Operacji Specjalnych Sił Zbrojnych Ukrainy.

„Wyjaśniamy wam, Wańki: wydajecie się być daleko i strzelacie do celów, których nie widzicie. Nie widzicie małych dzieci, starców, domów, przedszkoli, szkół i szpitali – to wszystko jest dla Was tylko celem. Strzeliłeś, poleciało, dostali – Za*iście chłopaki, prawda?” – czytamy dalej.

„A teraz spójrzcie, robaki: nie widzicie swoich celów i dlatego wydaje wam się, że jest wam łatwiej. Ale uwierzcie: nigdy nie będzie wam łatwiej, szumowiny. Mamy już o was informacje. A jeśli kimś nie nie ma, to jest to kwestia kilku minut” – straszą specnazowcy.

„Odtąd więcej jeńców rosyjskich artylerzystów nie będzie. Żadnej litości, żadne „proszę nie zabijaj, poddaję się” nie przejdzie” – dodano.

„Wszelkie kalkulacje nie mają znaczenia: dowódca, kierowca, działonowy, ładowniczy – będą zarżnięci jak świnie. Zsikaj się w spodnie, już po ciebie przychodzimy. Zadzwoń do mamy ostatni raz. Powiedz, że wkrótce umrzesz, szakalu” – grożą specazowcy.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!