Mecenasi/Wspierający

(STRONA W BUDOWIE) To dzięki Wam możemy tworzyć kolejne inicjatywy!

Wspierasz projekt a nie ma Cię na liście? Napisz do nas – kontakt@magnapolonia.org

Dołącz do wspaniałych ludzi, wspieraj dobre inicjatywy Wesprzyj projekt (kliknij)

Ci wszyscy dzięki którym Magna Polonia istnieje LISTA

 

Dziękujemy za regularne wsparcie :

  • Michał Hajduk
  • Roman Podgórski
  • Michał Nowak
  • Krzysztof Humieja
  • Ela Kruger
  • Adam Bishop
  • Michał Machynia
  • Łukasz Powązka
  • Tomek Szymańsk
  • Jola Buca-Żukowska
  • Krzysztof Humieja
  • Krzysztof Bień
  • Łukasz Sokół
  • Karol Dobrowolski
  • Radosław Piechnik
  • Jacek Opaliński
  • Piotr Grąbkowski
  • Małgorzata Kawecka
  • Maciej Cieszyński
  • Laura Szamota
  • Mateusz Sarota
  • Bartosz Dąbrowski
  • Paweł Chabros
  • Andrzej Bil
  • Jacek
  • Anna Starostka
  • Marcin Pałęcki
  • Kacper Imperowicz
  • Szymon Klimek
  • Michał Tomczuk
  • Dymitr Żwatel
  • Jakub Konrad
  • Daniel G.
  • Tomasz Wróblewski
  • Rafał Buda
  • Tomasz Węgrzyn
  • Olaf Stepnowski
  • Alek Klinowski

 

Dziękujemy za jednorazowe wsparcie:

Kwiecień 2018

  • Luke W
  • Damian Gawlowski
  • Andrzej
  • Adam Pilacki
  • Anonim
    Luke W
    Andrzej
    Damian Gawlowski
    Anonim
    Michał
    Anonim
    Anonim
    JacPod
    Anonim
    JJJ
    Jan Furmanski
    Krzysztof
    Anonim
    Anonim

Marzec 2018

  • Wojciech Tarkowski
    Przemysław Karwowski
    Jacek Podleski
    Jakub Kocjan
    Jacek Socha
    Waldemar Woznica
    Krzysztof Kamiński
    Dariusz Dullek
  • Alex alex
  • Kamil Śliwiński
  • Jacek Skóra
  • ANDRZEJ JÓZEF GUTKOWSKI
  • MICHAŁ JERZY KAWA
    KRZYSZTOF HUMIEJA
    ZIELIŃSKI ARTUR i ZIELIŃSKA DANUTA
    TOMASZ MARCIN WĘGRZYN
    Szymon Klimek
    Michał Ziober
  • PATRYK JACEK ROMATOWSKI
    MARCIN GIREK
    Kjanaszek646
    PIOTR STANISŁAW MICHALIK
    MARCIN PAŁĘCKI
    Stanisław Dobrowolski
    ŚWIERAD TOMASZ

Luty 2018

 

  • Zbigniew Gaszewski
    Adam Pilacki
    Jakub Matys
  • ŁUKASZ MARCIN LELAKOWSKI
    Krzysztof i Monika Tomaszewscy
    Robert Jaszczuk
    Bolesław Święcicki
  • Maciej Domagala
  • Wlodzimierz Puchalski
    Filip Turkot
    Marta Kuźma
    Jakub Kocjan
    MICHAL MILENCKI
    Jan Rajca
  • BOLESŁAW BERNARD ŚWIĘCICKI
  • Przemysław Kubiesa
    Stefan
    Cezary Szarwas
    Emkut

BARTŁOMIEJ PAŃKA

Robert Doliński

TOMASZ MARCIN WĘGRZYN
ANNA STAROSTKA
ZIELIŃSKI ARTUR i ZIELIŃSKA DANUTA

Krzysztof Humieja

Adam Cholewa

Jar.kalisz

Tomasz Wróblewski

Skraba Andrzej

Tomasz Świerad

EWA IRENA KALISZ
Tomasz Kozieniec

Mateusz Gromzynski

Styczeń 2018:

PATRYK JACEK ROMATOWSKI
MARCIN GIREK
Lucyna Kondrat
JAROSŁAW LITWIN
MAREK MIECZYSŁAW BERNACIAK

Mateusz Tarach

Janusz Ustupski

Paweł Urbanek

Michał Piwowarczyk

BOLESŁAW BERNARD ŚWIĘCICKI

SŁAWOMIR WIEJAS

Krzysztof Andrejczyk

Sławomir Wiejas

Grzegorz Boguslawski

Jacek Skóra

MARCIN PAŁĘCKI
Maksymilian Pelczarski
Mariusz Gierba

ŚWIERAD TOMASZ

Dariusz Kęsy

Sylwia Sosnowska
Adam Pilacki

PATRYK JACEK ROMATOWSKI

Grudzień:

Stanisław Dobrowolski

JAROSŁAW LITWIN

ANNA STAROSTKA
MAREK MIECZYSŁAW BERNACIAK
ŁUKASZ MARCIN LELAKOWSKI
SŁAWOMIR WIEJAS
BOLESŁAW BERNARD ŚWIĘCICKI

Michał Marciniak
Piotr Daukszewicz

Jacek Skóra

Zbigniew Gaszewski

Daniel Urbańczyk

Waldemar Pacana

ANNA ŚLUSARZ

ZIELIŃSKI ARTUR i ZIELIŃSKA DANUTA

TOMASZ MARCIN WĘGRZYN

PIOTR STRUKIEL
Halina Hogue

Jarosław Małek

Leszek Gajewski

Krzysztof Kamiński

KRZYSZTOF HUMIEJA
Piotr Czerniak

Paweł Pyś

Jakub Kocjan

MARIUSZ GIERBA

Michał Łatacz

GRZEGORZ JEŻ
EUGENIUSZ TRUCHEL
ROMAN PODGÓRSKI
OSIPIŃSKI ALEKSANDER
WAWRZYNIAK DANIEL
ŚWIERAD TOMASZ

Bartek K

Cezary Szarwas

Przemysław Karwowski

Dominik Gajda

Andrzej Gajda

MARCIN PAŁĘCKI

PATRYK JACEK ROMATOWSKI

Listopad:

Paweł Płonka

Łukasz Markowski

Krzysztof Andrejczyk

ŁUKASZ MARCIN LELAKOWSKI

Janusz Ustupski

Bartek K

Jacek Skóra

Mariusz Piotrowicz

BOLESŁAW BERNARD ŚWIĘCICKI

RONISLAW STAHL

Październik:

Ryszard Madejski

Łukasz Lelakowski

Bolesław Święcicki

Wrzesień:Kazimierz Dec

Paweł Górkowski

Bartek K

Zbigniew Gaszewski

Jarosław Małek

Krzystof Humieja
Marcin Pałęcki
Danuta i Artur Zielińscy

Maciej Garycki

Sebastian Sikorski

Magda Żukowska

Tomasz Świerad

Damian Krogól

Marek Bernaciak

Lucyna Jaroszewska

Stanisław Jankowski
Karina Kabacińska

Wrzesień

Marek Bernaciak

Bolesław Święcicki

Michał Fiedosiuk

Marcin Staszczak

Jacek Skóra

Maksymilian Pelczarski

SŁAWOMIR WIEJAS
Adam Szloser
Janusz Ustupski
Antoni Narkiewicz
Hubert Skrzypek

Bartosz Szotek

Krzysztof Humieja

LESZEK RAFAŁKO

Jacek Kozłowski

Sebastian Żak

Zdzisław Miąsik

Łukasz Jurewicz

Maciej Białobrzewski

Sierpień:

Mariusz Oleksak

URSZULA STANISŁAWA BRYŃSKA
STANISŁAW KRZYSZTOF PIETRANIK
Jarosław Litwin

MAREK MIECZYSŁAW BERNACIAK

Zygmunt Pabian

Joanna Konieczna
Ireneusz Pawlik
Jakub Kocjan

Krzysztof Humieja

Artur i Danuta Zielińscy

Jacek Skóra

Tomasz Świerad

Sławomir Wiejas

Marcin Pałęcki

Stanisław Jankowski

Tadeusz Mostowiec

LIPIEC

Łukasz Drechna
Marek Jełowicki
Tomasz Piasecki
Zbigniew Gaszewski

MAREK  BERNACIAK

Apolinary Lipski

Jarosław Litwin

Piotr Chudziński

BOLESŁAW BERNARD ŚWIĘCICKI

Adam Pilacki

Janusz Ustupski

Adam Mielcarek

Jan Białopiotrowicz

Mariusz Oleksak

Danuta i Artur Zielińscy

Maksymilian Pelczarski

Aleksandra Rozwadowska

Michał Ziober

Andrzej Gajda

Piotr Cegieła

Leszek Wozniak

Staś Partyka

Grzegorz Sławiński

Marek Masłowski

MARCIN PAŁĘCKI

Maksymilian Pelczarski

TOMASZ ŚWIERAD

Maksymilian Pelczarski

SŁAWOMIR WIEJASBEATA JOANNA LABAK

Czerwiec

Mieczysław Kawa

Maksymilian Pelczarski

Ewa Radzięta

Krzysztof Andrejczyk

Karol Komorski

Adam Fialkowski

Jarosław Litwin

MAREK MIECZYSŁAW BERNACIAK

Marcin Kudzia

Adam Pilacki
Michał Kowalik

Bolesław Święcicki
Bogdan Zając
Maksymilian Pelczarski
Wojtek Łysiak
Marcin Przybylski
Dawid Kamecki

Jacek Skóra

Maj:

DANUTA GODZIŃSKA

Damian Gawlowski

Staś Partyka

Ronald Szczepankiewicz

BOLESŁAW BERNARD ŚWIĘCICKI
SŁAWOMIR WIEJAS
JACEK NORBERT WŁOSZEK
Maksymilian Pelczarski
Kamil Banaszewski
Małgorzata Jaworska
Bartosz Ceglarski
Wojciech Purgał
Adam Rucki
Maksymilian Pelczarski
Wojciech Czyżkowski

Marek Olbrycht
Marta Spisak
Marcjan Kalinowski
Andrzej Grupiński
Zbigniew Wieseń
Mariusz Tybulczyk
Andrzej Baron
Szczepan Chrząszcz
Mateusz Mazurek
Grzegorz Mazurkiewicz
Marta Kuźma
Janusz Chrobak
Aleksandra Rozwadowska
Krzysztof Oniszczuk
Paweł Stańczuk
Aldona Mierzwińska
Adam Pawełczyński
Rajmund Zaczek
Tomasz Baron
Ireneusz Galka
Jacek Kałuża
Krzysztof Perkowski
M K
Wojciech Dziadek
Andrzej Lidwin
Jerzy Hackiewicz
Joanna Bartkowska
Tadeusz Matwiejczyk
Dariusz Dullek
Tomasz Szechalewicz
Zbigniew Adach

Krzysztof Orzechowski

Witold Matuszewski

Witold Michałek

Sławomir Błaszczak

BRONISLAW STAH

Wojciech Dziadek

Paweł Skonieczny

Mariusz Dowejnis

Dariusz SZUMIŁO

Justyna Tomaszek

Elzbieta Kruger

 

Kwiecień 2017:

Nikodem Lacki

Stanisław Pietranik

Norbert Obara

Andrzej Zieliński

Witold Matuszewski

Mariusz Oleksak

Marek Czarnasiak

Damian Kosowski

Krzysztof Potera

Janusz Ustupski

Wojciech Hojda

Jacek Jackiewicz

Tomasz Wróblewski

Mariusz Piotrowicz

Grzegorz Tiuszkiewicz

 

Marzec 2017:

Marta Jaszczuk

Paweł Mączka

Michał Diedosiuk

Jacek Morzuchowski
Bartłomiej Sagowski
Halina Hogue
Włodzimierz Sikorski
Arkadiusz Lutowski
Joanna Główczyk
Arkadiusz Wisnik

Zdzisław Mróz

Sławomir Wiejas

Adam Fialkowski

Tomasz Trytko

Hubert Kowalik

BK

August Morzynski

Tomasz Czarnocki

Tomasz Godlewski

Wojciech Wieczorek

Łukasz Zemła

Luty2017

Krzysztof Ludwiczak

Małgorzata Jarnicka

Wojciech Saganowski

Witold Cieślik

Kamil Kaczmarczyk

Dawid Małecki

Janusz Ustupski

Wojciech Czyżkowski

Krzysztof Lewandowski

Lukasz Szczukiewicz

Marek Jełowicki

Marcel Myga

Marcel Myga

Krzysztof Perkowski

Mieczysław Kłapa

Anna Leśkiewicz

Mateusz Bienussa

Grzegorz Glodos

Eugeniusz Truchel

Mariusz Majchrzak

Arkadiusz Kocik

Tomasz Wróblewski

Justyna Humieja

K. Rojek

Szymon Knast

Sebastian Szweda

Jarosław Czyżycki

Mariusz Tybulczyk

Tomasz Zielonka

Tadeusz Jaworski

Mariusz Piotrowicz

Jerzy Jatczak

Tomek Łągiewka

Jaroslaw Grygowski

Michał Nowak

Marcin Szymanski

KoRz0n4GOD

Styczeń 2017

Staś Partyka

Adam Sobolewski

Mieczysław Kłapa

Maciej Borczynski

Jarosław Rybarski

Bogdan Zając

Włodzimierz Sikorski

Marek Bernaciak

Aleksandra Drewicz

Marek Iwaśkiewicz

Robert Grządka

Maciej Białobrzewski

Kazimierz Klimkiewicz

Andrzej Zajączkowski

Bartłomiej Pabiasz

Piotr Cegieła

Filip Turkot

Katarzyna Folcik

Bartosz Szotek

Aleksander Żarczyński

Staś Partyka

Robert Darowski

Rafał Senktas

Tomasz Sadowski

Andrzej Kubanowski

Jacek Szajewski

 

Grudzień 2016:

Leszek Grzeczka

Michał Kołodziej

Danuta Adamska

Marcin Hoffmann

Łukasz Pasternak

Damian Baran

Tomasz Dudzik

Adam Jarosz

Jadwiga Nowak

Marek Łażewski

Krzysztof Gemzik

Mirosław Smusz

Mieto Irlik

Witold Cieślik

Michał Zakrzewski

Mateusz Domagała

Marta Giers

Mariusz Tybulczyk

Krzysztof Holka

B K

Bartłomiej Karnia

Mateusz Maj

Marcin Korulczyk

Katarzyna Kulik

PIOTR KAMINSKI

ANNA Starostka

Marek Ziemniak

Michal Kubacki

Waldemar Kienig

Listopad 2016:

Artur Żółtowski

RENATA ROSIŃSKA

Renata Chrośniak

Hubert Kowalik

Piotr S

Andrzej Moskal

Justyna Drobnik

Adam Jaskowiak

Jacek Z

Adam Greczycho

Adam Drożdżewski

Krzysztof Ziółkowski

Krzysztof Wodzien

Alina Kazmierczak

Zbigniew Wieseń

Wojciech Trojanowski

Barbara Borzyszkowska

ANNA Starostka

Październik 2016:

Radosław Białobrzeski

Waldemar Błajek

Małgorzata Białoń

MICHAŁ ŚCIBOREK

Tomasz Prus

Paweł Marchewka

Włodzimierz Słaby

ANNA Starostka

Wiesław Kwiecień

Sławomir Wiejas

Sebastian Hajduk

Bartosz Szotek

Maria Lorek

Jerzy Serbin

Wrzesień 2016:

Patryk Walewski

Dariusz Kozieniec

Jeremi Świetliński

Michał Grinda

Adam Olkowicz

Konrad Bugaj

Wojciech Bablewski

Katarzyna Kulik

Jacek Pałaszewski

Krzysztof Andrzejczyk

Paweł Białobrzewski

Piotr Ziora

Daniel Brzost

Małogorzata Bialon

Leszek Posłuszny

Chcesz dołączyć do tego zacnego grona? Wesprzyj projekt!