Polska Wiadomości

Różal popiera prof. Wolniewicza w kwestii problemu imigrantów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Znany zawodnik MMA Marcin Różalski na portalu Facebook link do wypowiedzi profesora Wolniewicza o zatapianiu łodzi z uchodźcami z Afryki.

– Mądrego Człowieka to aż miło posłuchać. 2 min 55 sek. Wolność słowa tak? Chłopina wyraża Swoje zdanie, które może być rozwiązaniem nurtującego Europę problemu. Jak to mówią najciemniej pod latarnią – taki opis do swojego posta dodał „Różal”

Posypały się różne komentarze, także te złe. Na nie to właśnie Marcin Różalski postanowił zdecydowanie odpowiedzieć. Odniósł się do wartości narodowych i interesu Polaków. Wzywa do walki o „swoje” i powstanie z kolan. Oberwało się samym imigrantom.

Dość w Polsce tego gnoju, kur…w i balasów. Więcej nie potrzeba.

Różalski kieruje słowa także w stronę Zachodu. Zarzuca państwom takim, jak Francja i Niemcy nieodpowiedzialną politykę zagraniczną i hipokryzję. Powraca do czasów powojennych kierując pretensje do państw narzucających politykę migracyjną Polsce, stawiając tezę, że interesują się nami tylko, gdy czegoś potrzebują.

– Nie przypominam sobie, żeby Polska zdobyła jakieś obce, muzułmańskie kraje i miała tam Swoje kolonie, żeby teraz przyjmować obcych. Zachciało się kiedyś podbijać świat Francji itp. i nawracać ich, to teraz ci co robili to kiedyś, niech sobie dają radę. Nam nic do tego – napisał rozjuszony „Różal”.

Źródło: pikio.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Komentarze