Telewizja internetowa Wiadomości

Raperzy z podparyskiego imigranckiego getta nawołują do mordowania policjantów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak donosi RMF< francuskie MSW złożyło w prokuraturze doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez grupę raperów 13 Block z imigranckiego getta w Sevran pod Paryżem. W jednej z piosenek wychwalają oni handel narkotykami, nawołują do organizowania zamieszek i mordowania policjantów.

„Marzymy o stosach zwłok policjantów na ulicach!” – śpiewają ciemnoskórzy raperzy z grupy 13 Block, którzy funkcjonariuszy policji nazywają „brudnymi wieprzami”. Ich prowokacyjny teledysk „Fuck le 17″ – co jest aluzja do numeru telefonicznego policji we Francji – wywołał zamieszanie po ukazaniu się w internecie.

To nie pierwszy tego rodzaju skandal nad Sekwaną. Niedawno bowiem Conrad Moukouri Manga – raper z kameruńskimi korzeniami występujący pod pseudonimem Nick Konrad – nagrał szokującą piosenkę „Wieszajcie białych”. Nawoływał w niej do mordowania białych dzieci, wieszania ich rodziców i zabierania im majątków. Wyrok, jaki usłyszał, był jednak szokująco niski – pięć tysięcy euro grzywny w zawieszeniu.

/rmf24.pl/

Grzegorz Braun! Stanisław Michalkiewicz! Jerzy Robert Nowak i inni autorzy w Nowym numerze Magna Polonia sprawdź już teraz!! Kupując wpierasz wolne media!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!