Telewizja internetowa Wiadomości

Gadowski: Musimy stanąć murem za arcybiskupem Jędraszewskim

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Mój metropolita abp. Marek Jędraszewski w homilii poświęconej Powstaniu Warszawskiemu stwierdził, że tak jak kiedyś groziła nam czerwona zaraza, tak dziś zagraża nam inna. Co się stało? Wielki atak, którego mamy się przestraszyć. Tak, który ma nam zamknąć usta, bo jak się odezwiemy to będziemy faszystami, ksenofobami, ludźmi ciemnymi – powiedział red. Witold Gadowski.

– Musimy stanąć murem za abp. Jędraszewskim, bo mało jest takich ludzi dziś w Kościele, mało jest takiej odwagi dziś w Kościele, a szczególnie na jego szczytach – dodał red. Gadowski.

– Kilku biskupów, których bardzo poważam, którym się zawsze kłaniam, jest kilku, którzy budzą we mnie kontrowersje. Kościół musi być z ludem i z narodem. Pamiętajcie o tym. Tchórzostwo nie przystoi pasterzom Kościoła. To nie czasy mają zmieniać Kościół, ale to Kościół musi stawać w poprzek czasom i mówić o prawdzie, która jest niezmienna – podkreślił dziennikarz.

Grzegorz Braun! Stanisław Michalkiewicz! Jerzy Robert Nowak i inni autorzy w Nowym numerze Magna Polonia sprawdź już teraz!! Kupując wpierasz wolne media!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!