Wiadomości

Ciało kobiety bez głowy. Makabryczne odkrycie pod Poznaniem

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak czytamy na portalu TVP Info, w miejscowości Lusowo pod Poznaniem policjanci odnaleźli zwłoki 71-letniej kobiety w stanie rozkładu. Głowa zmarłej była oddzielona od reszty ciała. Śledczy czekają na opinię biegłych, która ma wyjaśnić, jak doszło do śmierci.

Policjanci i strażacy zjawili się na miejscu po zgłoszeniach od zaniepokojonych mieszkańców Lusowa, którzy od dłuższego czasu nie widzieli sąsiadki, 71-letniej kobiety. Po wejściu do mieszkania funkcjonariusze znaleźli w nim ciało kobiety bez głowy.

– Głowa była oddzielona od reszty ciała. Obrażenia ciała były bardzo poważne. Aby ustalić okoliczności zdarzenia, konieczna będzie dokładana analiza biegłych. Ciało zostało zabezpieczone do badań – przekazała rzeczniczka poznańskiej policji mł. asp. Marta Mróz w rozmowie z se.pl.

Według wstępnych ustaleń od śmierci starszej kobiety minęły około cztery dni. Nie wiadomo jednak, dlaczego głowa została oddzielona od reszty ciała. Zwłoki zabezpieczono do sekcji. Media informują nieoficjalnie, że w domu nie było śladów włamania, znajdował się w nim pies.

/se.pl, tvp.info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!